Kanoe PÁLAVA

PALAVA je oblíbená univerzální nafukovací kanoe, vhodná pro vodní turistiku až po sportovní sjezdy řek a peřejí do stupně obtížnosti WW3. Stabilní a přitom velmi pohyblivá, skvělá alternativa laminátových kánoí. Dostatečný prostor pro bagáž dovoluje vydat se na několikadenní putování po řece, nebo vložit třetí sedačku pro dítě.

Kanoe PALAVA nabízí dostatek prostoru pro dvojici i s výbavou na týden. Kanoistické zakleknutí a fixace kolen v lodi zajišťuje jezdcům dokonalý kontakt s lodí a vysokou pohyblivost. To umožňuje sportovní styl jízdy i v peřejích do stupně obtížnosti WW III. PALAVA je standardně dodávána ve vodotěsném vaku o objemu 80 l. V tomto vaku je možno PALAVU přenášet na zádech a během plavby v něm můžete uchovat všechny potřebnosti pěkně v suchu.

Kanoe Palava se stala absolutním vítězem odborné ankety Olympus Outdoor Awards byla hodnocena odbornou porotou složenou ze znalců a profesionálů.


Kanoe BARAKA

Nová kanoe na divokou vodu i turistiku. Samovylévací kanoe je určena na turistiku i divokou vodu, délka 410cm, šířka 105cm, hmotnost 23kg, nosnost 350 kg.

BARAKA je novinkou roku 2007. Samovylévací kanoe je určena na turistiku i divokou vodu. Má výborné jízdní vlastnosti a nejlepší výbavu ve své kategorii. Loď je pohodlná, bezpečná, stabilní a dostatečně rychlá. Pužitým materiálem je Nitrilon, který zajišťuje vysokou odolnost proti poškození. V zadní části dna je umístněn vylévací rukáv, který je možno dle potřeby uzavřít. Trup nové lodi je optimalizovaný pro sportovní jízdu v divoké vodě, ale uspokojí i vodáky, kteří putují po řece s větším množstvím bagáže


Plovací vesta SAILING

Velikosti
M
L
XL
XXLPádla

Velikosti:
140cm
145cm
150cm
155 cmPumpa

logo
Vodácká půjčovna JUNO
Jiří Novotný
Potoční 1719
Frenštát p.R
744 01
Tel.: +420 556 830 158
Mobil: +420 603 450 710
E-mail: pujcovna.juno@seznam.cz
 


Mantis-a templates, visit Netmeter